TFF-M4X70/DR116 - Елементи дистанційні металеві
TFF-M4X70/DR116
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 70мм; Різьба вн: M4; латунь
Довжина дистанції 70мм
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 7мм
Властивості механічних елементів з двостороннім внутрішнім різьбленням
Довжина гвинта 10мм