TFF-M3X95/DR115 - Елементи дистанційні металеві
TFF-M3X95/DR115
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 95мм; Різьба вн: M3; латунь
Довжина дистанції 95мм
Внутрішня різьба M3
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 6мм
Властивості механічних елементів з двостороннім внутрішнім різьбленням
Довжина гвинта 10мм