TFF-M3X50/DR114 - Елементи дистанційні металеві
TFF-M3X50/DR114
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 50мм; Різьба вн: M3; латунь
Довжина дистанції 50мм
Внутрішня різьба M3
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 5,5мм
Властивості механічних елементів з двостороннім внутрішнім різьбленням
Довжина гвинта 10мм