TFF-M3X45/DR114 - Елементи дистанційні металеві
TFF-M3X45/DR114
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 45мм; Різьба вн: M3; латунь
Характеристики
Виробник DREMEC
Довжина гвинта 10мм
Довжина дистанції 45мм
Матеріал латунь
Розмір ключа 5,5мм