TFF-M3X38/DR114 - Елементи дистанційні металеві
TFF-M3X38/DR114
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 38мм; Різьба вн: M3; латунь
Довжина дистанції 38мм
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 5,5мм
Властивості механічних елементів з двостороннім внутрішнім різьбленням
Внутрішня різьба M3
Довжина гвинта 10мм