TFF-M3X30/DR114 - Елементи дистанційні металеві
TFF-M3X30/DR114
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 30мм; Різьба вн: M3; латунь
Довжина дистанції 30мм
Внутрішня різьба M3
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 5,5мм
Властивості механічних елементів з двостороннім внутрішнім різьбленням
Довжина гвинта 10мм