TFF-M3X21/DR113 - Елементи дистанційні металеві
TFF-M3X21/DR113
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 21мм; Різьба вн: M3; латунь
Довжина дистанції 21мм
Внутрішня різьба M3
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 5мм
Довжина гвинта 10мм