TFF-M2.5X25/DR1112 - Елементи дистанційні металеві
TFF-M2.5X25/DR1112
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 25мм; Різьба вн: M2,5; латунь
Довжина дистанції 25мм
Внутрішня різьба M2,5
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 4мм
Властивості механічних елементів з двостороннім внутрішнім різьбленням
Довжина гвинта 10мм