TFF-M2.5X20/DR1112 - Елементи дистанційні металеві
TFF-M2.5X20/DR1112
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 20мм; Різьба вн: M2,5; латунь
Характеристики
Виробник DREMEC
Тип дистанційного елементу дистанціююча втулка з різьбленням
Довжина дистанції 20мм
Внутрішня різьба M2,5
Форма втулки шестикутна
Матеріал латунь
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 4мм
Властивості механічних елементів з двостороннім внутрішнім різьбленням
Довжина гвинта 10мм