SP123WF4702T2E - Резистори SMD
SP123WF4702T2E
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
Опис
Резистор: thick film; високої потужності; SMD; 2512; 47кОм; 3Вт
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 2512
Корпус - мм 6432
Опір 47кОм
Потужність 3Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 250В
Імпульсна макс. напруга 500В
Монтаж SMD
Вид резистора високої потужності
Робоча температура -55...155°C