SMDMM0207-62R - Резистори SMD
SMDMM0207-62R
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: VISHAY
  • Назва у виробника: MMB02070C6209FB200
Опис
Резистор: thin film; SMD; 0207 MELF; 62Ом; 1Вт; ±1%; 350В; -55÷155°C
Тип резистора thin film
Опір 62Ом
Потужність 1Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 350В
Температурний коефіцієнт 50ppm/°C
Довжина 5,8мм
Корпус 0207 MELF
Відповідність стандарту AEC-Q200
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C
Діаметр 2,2мм
Розміри корпусу Ø2,2x5,8мм