SMDMM0207-18K - Резистори SMD
SMDMM0207-18K
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: VISHAY
  • Назва у виробника: SMM02070C1802FBP00
Опис
Резистор: thin film; SMD; MELF; 0207; 18кОм; 1Вт; ±1%; 350В; 50ppm/°C
Характеристики
Виробник VISHAY
Монтаж SMD
Відповідність стандарту AEC-Q200
Корпус MELF
Тип резистора thin film
Робоча температура -55...155°C
Діаметр 2,2мм
Розміри корпусу Ø2,2x5,8мм
Довжина 5,8мм
Опір 18кОм
Потужність 1Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 350В
Температурний коефіцієнт 50ppm/°C