SMD2512-39K-1% - Резистори SMD
SMD2512-39K-1%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: 25121WF3902T4E
Опис
Резистор: thick film; SMD; 2512; 39кОм; 1Вт; ±1%; 200В; -55÷155°C
Корпус - мм 6432
Опір 39кОм
Потужність 1Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 200В
Імпульсна макс. напруга 500В
Робоча температура -55...155°C
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C