SMD2512-100K - Резистори SMD
SMD2512-100K
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: 25121WJ0104T4E
Опис
Резистор: thick film; SMD; 2512; 100кОм; 1Вт; ±5%; 200В; -55÷155°C
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 2512
Корпус - мм 6432
Опір 100кОм
Потужність 1Вт
Допуск ±5%
Робоча напруга 200В
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C
Імпульсна макс. напруга 500В
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C