SMD2010-3R3 - Резистори SMD
SMD2010-3R3
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: 201007J033JT4E
Опис
Резистор: thick film; SMD; 2010; 3,3Ом; 0,75Вт; ±5%; 200В; -55÷155°C
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 2010
Корпус - мм 5025
Опір 3,3Ом
Потужність 0,75Вт
Допуск ±5%
Робоча напруга 200В
Температурний коефіцієнт 400ppm/°C
Імпульсна макс. напруга 500В
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C