SMD2010-33K-1% - Резистори SMD
SMD2010-33K-1%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: 2010W2F3302T4E
Опис
Резистор: thick film; SMD; 2010; 33кОм; 0,5Вт; ±1%; 200В; -55÷155°C
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 2010
Корпус - мм 5025
Опір 33кОм
Потужність 0,5Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 200В
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C
Імпульсна макс. напруга 500В
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C