SMD1206-430K - Резистори SMD
SMD1206-430K
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: 1206S4J0434T5E
Опис
Резистор: thick film; SMD; 1206; 430кОм; 0,25Вт; ±5%; 200В
Корпус - мм 3216
Опір 430кОм
Потужність 0,25Вт
Допуск ±5%
Робоча напруга 200В
Імпульсна макс. напруга 400В
Робоча температура -55...125°C
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C