SMD1206-3.9R-1% - Резистори SMD
SMD1206-3.9R-1%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: 1206S4F390KT5E
Опис
Резистор: thick film; SMD; 1206; 3,9Ом; 0,25Вт; ±1%; 200В; -55÷125°C
Корпус - мм 3216
Опір 3,9Ом
Потужність 0,25Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 200В
Температурний коефіцієнт 400ppm/°C
Імпульсна макс. напруга 400В
Монтаж SMD
Робоча температура -55...125°C