SMD0603-32.4K-1% - Резистори SMD
SMD0603-32.4K-1%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: 0603SAF3242T5E
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0603; 32,4кОм; 0,1Вт; ±1%; 50В; -55÷155°C
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора thick film
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0603
Корпус - мм 1608
Опір 32,4кОм
Потужність 0,1Вт
Допуск ±1%
Робоча температура -55...155°C
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C
Імпульсна макс. напруга 100В
Робоча напруга 50В