SMD0402-1M6-1% - Резистори SMD
SMD0402-1M6-1%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: 0402WGF1604TCE
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0402; 1,6МОм; 62,5мВт; ±1%; 50В
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 0402
Корпус - мм 1005
Опір 1,6МОм
Потужність 62,5мВт
Допуск ±1%
Робоча напруга 50В
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C