SK50GD066ET - Модулі IGBT
SK50GD066ET
  • Категорія: Модулі IGBT
  • Виробник: SEMIKRON DANFOSS
  • Назва у виробника: SK 50 GD 066 ET 24912720
Опис
Module: IGBT; transistor/transistor; Urmax: 600V; Ic: 50A; SEMITOP3
Характеристики
Виробник SEMIKRON DANFOSS
Корпус SEMITOP3
Електричний монтаж Press-in PCB
Використання для UPS
інвертор
фотоелектрика
Механічний монтаж пригвинчуваний
Структура напівпровідника транзистор/транзистор
Напруга затвор - емітер ±20В
Струм колектора 50А
Струм колектора в імпульсі 100А