RCER71H106MWK1H03B - Конденсатори MLCC THT
RCER71H106MWK1H03B
Опис
Конденсатор: керамічний; 10мкФ; 50В; X7R; ±20%; THT; 5мм
Характеристики
Виробник MURATA
Діелектрик X7R
Монтаж THT
Тип конденсатора керамічний
Робоча температура -55...125°C
Ємність 10мкФ
Растр виводів 5мм
Розміри корпусу 5,5x7,5x4мм
Допуск ±20%
Робоча напруга 50В