RCA06038K20FKEA - Резистори SMD
RCA06038K20FKEA
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: VISHAY
Опис
Резистор: thick film; 0603; 8,2кОм; 100мВт; ±1%; 75В; -55÷155°C
Корпус - мм 1608
Опір 8,2кОм
Потужність 0,1Вт
Робоча напруга 75В
Робоча температура -55...155°C
Допуск ±1%
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C