RCA060334K8FKEA - Резистори SMD
RCA060334K8FKEA
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: VISHAY
Опис
Резистор: thick film; 0603; 34,8кОм; 100мВт; ±1%; 75В; -55÷155°C
Корпус - мм 1608
Опір 34,8кОм
Потужність 0,1Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 75В
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C
Робоча температура -55...155°C