RCA060327K4FKEA - Резистори SMD
RCA060327K4FKEA
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: VISHAY
Опис
Резистор: thick film; 0603; 27,4кОм; 100мВт; ±1%; 75В; -55÷155°C
Характеристики
Виробник VISHAY
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 0603
Корпус - мм 1608
Опір 27,4кОм
Потужність 0,1Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 75В
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C
Відповідність стандарту AEC-Q200
Робоча температура -55...155°C