RC2512JK-072R2 - Резистори SMD
RC2512JK-072R2
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: YAGEO
  • Назва у виробника: RC2512JK-072R2L
Опис
Резистор: thick film; SMD; 2512; 2,2Ом; 1Вт; ±5%; 200В; -55÷155°C
Характеристики
Виробник YAGEO
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 2512
Корпус - мм 6432
Опір 2,2Ом
Потужність 1Вт
Допуск ±5%
Робоча напруга 200В
Робоча температура -55...155°C
Імпульсна макс. напруга 500В