RC1206JR-078K2 - Резистори SMD
RC1206JR-078K2
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: YAGEO
  • Назва у виробника: RC1206JR-078K2L
Опис
Резистор: thick film; SMD; 1206; 8,2кОм; 0,25Вт; ±5%; 200В
Корпус - мм 3216
Опір 8,2кОм
Потужність 0,25Вт
Допуск ±5%
Робоча напруга 200В
Імпульсна макс. напруга 500В
Робоча температура -55...155°C