RC1206JR-071M2 - Резистори SMD
RC1206JR-071M2
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: YAGEO
  • Назва у виробника: RC1206JR-071M2L
Опис
Резистор: thick film; SMD; 1206; 1,2МОм; 0,25Вт; ±5%; 200В
Корпус - мм 3216
Опір 1,2МОм
Потужність 0,25Вт
Допуск ±5%
Робоча температура -55...155°C
Імпульсна макс. напруга 500В
Робоча напруга 200В