RC1206FR-0764K9L - Резистори SMD
RC1206FR-0764K9L
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: YAGEO
Опис
Резистор: thick film; SMD; 1206; 64,9кОм; 0,25Вт; ±1%; 200В
Корпус - мм 3216
Опір 64,9кОм
Потужність 0,25Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 200В
Імпульсна макс. напруга 500В
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C