RC1206FR-075K9L - Резистори SMD
RC1206FR-075K9L
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: YAGEO
Опис
Резистор: thick film; SMD; 1206; 5,9кОм; 0,25Вт; ±1%; 200В
Корпус - мм 3216
Опір 5,9кОм
Потужність 0,25Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 200В
Робоча температура -55...155°C
Імпульсна макс. напруга 500В