RC0805JR-0733R - Резистори SMD
RC0805JR-0733R
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: YAGEO
  • Назва у виробника: RC0805JR-0733RL
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0805; 33Ом; 0,125Вт; ±5%; 150В; -55÷155°C
Корпус - мм 2012
Опір 33Ом
Потужність 0,125Вт
Допуск ±5%
Робоча напруга 150В
Імпульсна макс. напруга 300В
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C