RC0603FR-07562RL - Резистори SMD
RC0603FR-07562RL
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: YAGEO
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0603; 562Ом; 0,1Вт; ±1%; 75В; -55÷155°C
Корпус - мм 1608
Опір 562Ом
Потужність 0,1Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 75В
Імпульсна макс. напруга 150В
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C