RC0603FR-074K53L - Резистори SMD
RC0603FR-074K53L
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: YAGEO
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0603; 4,53кОм; 0,1Вт; ±1%; 50В; -55÷155°C
Корпус - мм 1608
Опір 4,53кОм
Потужність 0,1Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 50В
Імпульсна макс. напруга 100В
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C