RC0603FR-071K15L - Резистори SMD
RC0603FR-071K15L
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: YAGEO
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0603; 1,15кОм; 0,1Вт; ±1%; 75В; -55÷155°C
Характеристики
Виробник YAGEO
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 0603
Корпус - мм 1608
Опір 1,15кОм
Потужність 0,1Вт
Робоча напруга 75В
Робоча температура -55...155°C
Допуск ±1%
Імпульсна макс. напруга 150В