PFIM-25/4/003 - Вимикачі диференційні
PFIM-25/4/003
Опис
Аварійний вимикач; Iном: 25А; Iдіф: 30мА; Імпульсний струм: 250А
Характеристики
Виробник EATON ELECTRIC
Робоча температура -25...40°C
Монтаж на шину DIN
Серія виробника PFIM
Відповідність стандарту IEC EN 61008
Тип захисного пристрою аварійний вимикач
Вид вимикача тип AC
Переріз приєднувальних проводів 1,5...35мм2
Диференціальний струм 30мА
Номінальний струм 25А
Кількість полюсів 4
Номінальна напруга 400В AC
Імпульсний струм 250А