NEO-57-038-10 - Свердла по металу
NEO-57-038-10
Опис
Набір свердел; для металу; Ø: 6мм; L: 93мм; циліндровий; 10шт.
Характеристики
Виробник NEO TOOLS
Тип аксесуарів для електричних інструментів набір свердел
Тип свердла для металу
Діаметр свердла 6мм
Довжина 93мм
Матеріал швидкорізальна кобальтова сталь HSS-Co
Довжина робочої частини 57мм