MR06X2402FTL - Резистори SMD
MR06X2402FTL
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: WALSIN
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0603; 24кОм; 100мВт; ±1%; 75В; 100ppm/°C
Характеристики
Виробник WALSIN
Тип резистора thick film
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0603
Корпус - мм 1608
Опір 24кОм
Потужність 0,1Вт
Допуск ±1%
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C
Робоча напруга 75В