MOT-DC-22-F-A-J - Двигуни електричні
MOT-DC-22-F-A-J
Опис
Двигун: DC; 24ВDC; 0,21Нм; IP30; 0,15А; -10÷60°C; drylin® E; Ø22мм
Характеристики
Виробник IGUS
Напруга живлення 24В DC
Номінальний струм 0,15А
Робоча температура -10...60°C
Номінальний момент обертання 0,21Нм
Частота обертання 37обр./хв.
Розміри торця Ø22мм
Тип двигуна DC
Серія виробника drylin® E
Клас герметичності IP30
Електричне під'єднування конектори 4,8x0,4мм