MOF2WS-330R - Резистори ТНТ
MOF2WS-330R
Опис
Resistor: metal oxide; THT; 330Ω; 2W; ±5%; 350V; Ø0.7x35mm; axial
Характеристики
Виробник SR PASSIVES
Виводи осьові
Розміри виводів Ш0,7x35мм
Діаметр 4,2мм
Розміри корпусу Ø4,2x11мм
Довжина 11мм
Потужність 2Вт
Допуск ±5%
Робоча напруга 350В
Опір 330Ом
Імпульсна макс. напруга 700В