MGR0.5W-4M7 - Резистори ТНТ
MGR0.5W-4M7
Опис
Resistor: metal glaze; THT; 4.7MΩ; 0.5W; ±1%; 3.5kV; Ø0.6x28mm
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора metal glaze
Монтаж THT
Опір 4,7МОм
Потужність 0,5Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 3,5кВ
Імпульсна макс. напруга 4кВ
Розміри виводів Ш0,6x28мм
Розміри корпусу Ø3,8x10мм
Властивості резисторів висока стабільність параметрів при перевантаженнях
відповідність з VDE
стійкість до дії довкілля
стійкість до ударів електричних
Температурний коефіцієнт 200ppm/°C
Виводи осьові
Довжина 10мм
Діаметр 3,8мм