MF0207FTE-82K5 - Резистори ТНТ
MF0207FTE-82K5
Опис
Резистор: metal film; THT; 82,5кОм; 0,6Вт; ±1%; 350В; Ш0,55x28мм
Характеристики
Виробник YAGEO
Тип резистора metal film
Монтаж THT
Опір 82,5кОм
Потужність 0,6Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 350В
Розміри виводів Ш0,55x28мм
Розміри корпусу Ø2,4x6,3мм
Температурний коефіцієнт 50ppm/°C
Довжина 6,3мм
Діаметр 2,4мм