GN609.5-10-12-4 - Елементи дистанційні металеві
GN609.5-10-12-4
Опис
Дистанційна втулка; 4мм; циліндрова; нержавіюча сталь
Характеристики
Виробник ELESA+GANTER
Тип дистанційного елементу дистанційна втулка
Довжина дистанції 4мм
Форма втулки циліндрова
Матеріал нержавіюча сталь
Діаметр внутрішній 10мм
Діаметр зовнішній 12мм