GN-609.5-8-10-6 - Елементи дистанційні металеві
GN-609.5-8-10-6
Опис
Дистанційна втулка; 6мм; циліндрова; нержавіюча сталь
Характеристики
Виробник ELESA+GANTER
Тип дистанційного елементу дистанційна втулка
Довжина дистанції 6мм
Форма втулки циліндрова
Матеріал нержавіюча сталь
Діаметр внутрішній 8мм
Діаметр зовнішній 10мм