ERJ6ENF5901V - Резистори SMD
ERJ6ENF5901V
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: PANASONIC
Опис
Резистор: thick film; 0805; 5,9кОм; 125мВт; ±1%; ERJ6ENF; 100ppm/°C
Корпус - мм 2012
Опір 5,9кОм
Потужність 0,125Вт
Допуск ±1%
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C