ERJ6ENF4422V - Резистори SMD
ERJ6ENF4422V
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: PANASONIC
Опис
Резистор: thick film; 0805; 44,2кОм; 125мВт; ±1%; ERJ6ENF
Корпус - мм 2012
Опір 44,2кОм
Потужність 0,125Вт
Допуск ±1%
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C