ERJ3EKF4642V - Резистори SMD
ERJ3EKF4642V
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: PANASONIC
Опис
Резистор: thick film; 0603; 46,4кОм; 100мВт; ±1%; ERJ3EKF
Корпус - мм 1608
Опір 46,4кОм
Потужність 0,1Вт
Допуск ±1%
Відповідність стандарту AEC-Q200
Серія виробника ERJ3EKF
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C