ERJ2RKF1873X - Резистори SMD
ERJ2RKF1873X
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: PANASONIC
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0402; 187кОм; 100мВт; ±1%; ERJ2RKF; 50В
Характеристики
Виробник PANASONIC
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 0402
Корпус - мм 1005
Опір 187кОм
Потужність 0,1Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 50В
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C
Імпульсна макс. напруга 100В
Відповідність стандарту AEC-Q200
Серія виробника ERJ2RKF
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C