ERJ2RHD1003X - Резистори SMD
ERJ2RHD1003X
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: PANASONIC
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0402; 100кОм; 63мВт; ±0,5%; ERJ2RHD; 50В
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 0402
Корпус - мм 1005
Опір 100кОм
Потужність 63мВт
Допуск ±0,5%
Робоча напруга 50В
Імпульсна макс. напруга 100В
Відповідність стандарту AEC-Q200
Серія виробника ERJ2RHD
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C