ERA6AEB393V - Резистори SMD
ERA6AEB393V
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: PANASONIC
Опис
Resistor: thin film; SMD; 0805; 39kΩ; 125mW; ±0.1%; ERA6AEB
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0805
Корпус - мм 2012
Опір 39кОм
Потужність 0,125Вт
Допуск ±0,1%
Серія виробника ERA6AEB
Імпульсна макс. напруга 200В
Робоча температура -55...155°C
Температурний коефіцієнт 25ppm/°C