ERA6AEB1472V - Резистори SMD
ERA6AEB1472V
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: PANASONIC
Опис
Резистор: thin film; SMD; 0805; 14,7кОм; 125мВт; ±0,1%; ERA6AEB
Характеристики
Виробник PANASONIC
Тип резистора thin film
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0805
Корпус - мм 2012
Опір 14,7кОм
Потужність 0,125Вт
Допуск ±0,1%
Робоча температура -55...155°C
Температурний коефіцієнт 25ppm/°C
Відповідність стандарту AEC-Q200
Серія виробника ERA6AEB
Імпульсна макс. напруга 200В